| SabbySabbynutza a întrebat:

Cum pot cuceri un baiat?:*Funda

Răspuns Câştigător
| georgiana999 a răspuns:

Cu indiferenta crede-ma merge.De EX:chiar daca zice ceva haios sau adica isi da jos stricoul tu terbe sa iti pastrezi aceeasi atitudine ca si cum ai zice:,, asa Si?''

16 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Ridică-ți bluza. Știu că merit funda, dar păstreaz-o.

Apache
| Apache a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa faci ceva ca cureresti pe cineva...
Daca persoana respectiva se simte atrasa de tine ...atunci totul merge de la sine!
Degeaba faci tu pe indiferenta... daca persoana respectiva nu are sentimente fata de tine!
Doar fi tu insuti si comporta-te frumos cu el
Pe mine m-ai convinge happy

| SabbySabbynutza explică (pentru Apache):

Iti multumesc ca m-ai ajutat si te pup.:*:*

| eluboy13 a răspuns:

Incearca sa vezi daca iti merge cu mine! smug

| DarkBlood32 a răspuns:

Da-i mancare. Spala-l la nevoie. Cumpara-i Nutella.
glm si eu, na!

Pai prin gesturi, prin atitudine, un stop de femininate. Baietii prefera fetele feminine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica sa il atragi; vorbeste-i sincer, daca este sau va fi sincer cu tine, in mare parte ai gasit perechea.Mult noroc.

| KeporLove a răspuns:

Incearca sa comunici sa faci o comunicare constructiva interesanta si pentru tine si pentru el. Intereseazate ce ii place si comunica
cu el

| SabbySabbynutza explică:

Ce ai zice sai faci tu un sex oral lu tactu si sa intri laloc in **** lu mata ca esti prea prost pentru acest pamant si jet. Ca eu am pus intrebarea nu la caterinca si daca dai raspunsuri la misto tinele pentru tine ca nu ne intereseaza.

| TheAlphaFemale a răspuns:

Pune-ti mintea la contributie. Nu exista o anumita "metoda" cu care sa mergi la sigur.

| FelieDePaineArsa a răspuns:

Cu paine.....ca-i criza happy

| Valentinné a răspuns:

Fiind tu insati. Merge intotdeauna! happy

| TheOnlyOne1 a răspuns:

Eu iti raspund in particular pentru un baiat de calitate(manierat, inteligent, care are sentimente adevarate si are mereu o imagine de ansamblu asupra vietii)..ca sa cuceresti un astfel de baiat trebuie sa stii sa zambesti adevarat, sa-i arati ca stii sa traiesti viata asa cum este ea pentru tine, sa-l introduci printre toate lucrurile din viata ta sa incerci sa-l ajuti in orice face el ..ca sa cuceresti un baiat mai intai trebuie sa-i arati ca esti "prietenul" lui cel mai bun, pentru ca la baza oamenii sunt prieteni si apoi iubiti. tine minte ce iti zic ..restul e magia omului care cladeste o relatie mai sus. daca esti indiferenta fata de un astfel de baiat compromiti totul. sper sa te ajute happy

| Love_Showme_1992 a răspuns:

Bai pe bune? fiecare baiat difera.noi putem sa iti raspundem fel de fel de raspunsuri dar chit ca va merge un raspuns, ar fi fost superficial.de ce nu esti tu insuti in preajma baietilor, si cine te place te place asa cum esti?