| SecretSmiley1234 a întrebat:

Cum pot cuceri un biata asa de dragut :X

4 răspunsuri:
| Allexis a răspuns:

Daca arati bine, te cucereste el. E de ajuns sa ii zambesti de cateva ori.

| DanielJackson a răspuns:

Pai de obicei e suficient sa fi in preajma lui,restul vine de la sine,nu trebuie sa-ti explice nimeni, nici nu trebuie sa te gandesti macar, doar sa fi pe langa el...si vei sti ce sa faci, si el la fel.

| buterfly a răspuns:

Eu zic ca fi cat mai naturala, adica in sensu' sa fi tu insuti!happy
Sti...de multe ori are efect acum oricum depinde si de baiat.Dar decat sa faci in asa fel incat sa pari ca esti alta mai bine arati cu adv cine esti!
Zambeste-i, intra in vb cu el!winking
Succes!

| Nechaty a răspuns:

Cat de dragut?