| andrada a întrebat:

Cum pot "cucerii" un baiat? ceva metode dar nu clasica "te prefaci ca te impiedici si cazi peste el" si sa nu va aud cu sexu' happy
funda

Răspuns Câştigător
| andra_9585 a răspuns:

Poi icerci si tu ceva asemanator poti sa te ciocnesti de el ii zici un scuze deala frumos il mai lungesti, chestii din astea, si o sa si dea seama ca incerci sa te bagi in seama si atunci o sa se bage si elhee hee

4 răspunsuri:
| lilboutique a răspuns:

Nu crezi ca cel mai bun mod de a cuceri o persoana este sa fi tu insati? Daca el te place asa cum esti, iti accepta calitatile si defectele atunci merita sa lupti pentru el. Daca nu, ce rost are sa te implici intr-o relatie in care trebuie sa fi ceea ce nu esti?

| MajorAsshole a răspuns:

Hai, mai, chiar nu avem voie sa raspundem "cu sexu'?" hai te roooog. pleaaase pleaaase please. Noua ne place cel mai mult sa raspundem asa sad

| KostyCool a răspuns:

Poi te dai pe langa el, ii suni mai des, si peste cateva zile trm un sms cu "Te Iubesc" si sa vezi ca o sa vina la tine ca un catelushee hee.Appbig grinaca zice ceva de s*x ii tragi vreo doua palme si cu coada intre picioarelaughing.``

| lilboutique a răspuns:

Nu stiu de ce am primit "Stupid" la raspuns, ma roglaughing Ideea e ca eu chiar azi am citit un articol intr-o revista in care se spunea ca relatiile in care vrei sa pari altcineva decat cine esti tu nu rezista pe termen lungwinking