| TheSpecialOne a întrebat:

Cum pot face o fata sa ma placa? Avem 15 ani si suntem colegi de clasa. Am tot incercat in sute de feluri si mai mult decat cateva vorbe nu pot scoate de la ea. Am observat ca de multe ori cand incerc sa vorbesc cu ea, se fereste de mine, termina rapid discutia si pleaca. Uneori ma porecleste (ex. mr.saxobeat) si imi tot zice asa toata ziua... nu ca m-ar deranja. Chiar nu stiu ce sa fac, oare ma place si ii e rusine sau teama ca nu o plac eu sau... Va rog, SFATURI!
P.S. Nu cred ca pot sa merg simplu si sa ii spun ca o plac fiindca nu stiu daca ma place sau NU si chiar nu vreau sa par un idiot...

17 răspunsuri:
| TheSpecialOne explică:

Nu e de parut idiot in fata ei... mi'e ca o sa zica la toata lumea si na...

| TheSpecialOne explică:

Aia e frumusikgirl1, standardu' care merge, stiu asta big grin. Dar cu fata asta chiar nu stiu... daca nu accepta sau chiar mai rau?

| frumusikgirl1 a răspuns:

Din moment ce ai 15 ani sa mergi la ea cu un singur,, te plac `` ar fi chiar stupid dar dupa ce scapati de la ore poti sa te oferi sa o conduci sau sa o iei de mana...ori te poti apropia de ea din ce in ce mai mult ca prieten pana cand esti sigur de sentimentele ei si dupa poti sa o si saruti fara probleme

| DanJazz a răspuns:

Ma frate. uite eu am o problema asemanatoare numa ca eu vorbesc cu ea, discut, iar acum am stabili o treaba confidentiala. Problema e ca la 15 ani nu e asa mare dragostea sau sa se ataseze de tine repede si sa stea mult cu tine. Pnetru ca mentalitatea ei e in schimbare, si vrea mereu ceva nou, si nu vei fi numa tu iubitul ei, vei fi cu ea cateva zile si dupa cius. Iti garantez asta. Incearca sa o scoti pe afara si vorbesti cu ea. La scoala e atenta la altceva nu la tine, si nu va baga de seama. Dar daca vezi ca nu merge si nu vrea....las-o tati...alta.Daca vrei sa te ajut cu mai mult add: danycba13.

| SakonSIUkon a răspuns:

Imi pare rau sa te anunt dar din pacate asteapta sa ti se umple portofelul si sa iti dispara din cosuri daca ai.

| enola11pink a răspuns:

Păi uite aici niște sfaturi care nu sunt garantate dar de obicei la fratele meu a mers.winking. încearcă să-ți schimbi stilul la îmbrăcăminte,fetelor le plac băieții în top,de asemenea încearcă să devii popular în școală, schimbă-ți coafura, o să aprecieza sper! Și la fel încearcă să afli ce-i place ei, în viața privată, în nici un caz să nu discuți cu cele mai bune prietene ale ei, ele îi vor spune ei totul chiar dacă ar jura că vor tăcea! Încearcă cu îmbrăcămintea și coafura la fratele meu merge mereu! succese! fundița?winkingwinkingwinkingwinkinghappy

| Danescu_Alin-Gabriel_1979 a răspuns:

Cartile care m-au impresionat cel mai mult sunt : -Academia Cosmarurilot- Dean Lorey
-Ochiul Dragonului - Elison Goodman

| Ca_Altii_Mai_1979 a răspuns:

Nu stiu ce sa iti zic! Parerea mea este sa ii spui ca o placi in timp ce sunteti la o plimbare draguta prin parc! Daca nu te place nu iti pot spune nimic!

| abel001 a răspuns:

Pfff, ce intrebari de doi lei.laughingincearca cu parole : FUNNYMAGNET. la GTA functiona, si, cine stie, poate functioneaza si la tine...laughing:p

| FlAiser a răspuns (pentru abel001):

Daca asa cuceresti u o fata cu porecle de joc apai! 1:laughing)))))))iarta-ma dar vei muri singur laughing)

| xDanix1998 a răspuns:

Omule fata aia sigur te place dar ii e rusine sa recunoasca sa nu fie luata de prosta stiu cum e la mine in clasa toate vor sa fie cu mine intru in a 12a din cauza caracterului si a stilului festimentar fata te palce 100% garantez eu

| SkorpYo a răspuns:

Salut problema asta o am si eu numai ca pe mine ma fugareste toata scoalalaughing pana la urma am aaflat ca ma place si o placeam si eu pe ea asa ca cred ca si in cazul tau te placehappy

| Gekiro a răspuns:

Nu pari un idiot daca ii spui ca iti place de ea big grin.Intreab-o pur si simplu. Daca pari ca un idiot e vina mea.Sorry. happy

| BunikuuxD a răspuns:

Poi....eu zic ca daca e o fata cu obrazz sa zic asa nu o sa rada sau sa zica la toata lumea....adicaa eu zic sa o iei undeva unde nu se afla nimeni sa fiti singurii si sa ii zici ce simti. Succeswinking!

| NuMaDucEuLaGagiciEleVinLaMn a răspuns:

Frate, spune-i lu o prietena de a ei sa o intrebe daca te place... si daca zice DA... mai departe scrie in carte (pe mine ma combinat o fata de la mine din clasa cu una si a mers asa)

| XxBikexX a răspuns:

Cum sa te placa o fata:
1.Trateazo cu indiferenta adica (nu o baga in seama)!
2.Laso pe ea sa vina la tine!
3.Dai,,Buna'' cand te intalnesti cu ea!

| zloboz a răspuns:

E ceva suspect s-ar putea sa te placa