| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot face o fata sa ma placa? Avem 15 ani si suntem colegi de clasa.Eu tin foarte mult la ea si nu stiu daca ea simte ceva pentru mine.Nu prea vorbim asa mult ..cateodata mai imi zambeste..Acum. ca aproape toti baietii din clasa stiu ca imi place de ea. fac chestii de genu ma pun sa o tin in brate. ma dispera astia, in fiecare zi vb de mine si de ea..Nu vreau sa simta prost..Credeti ca nu ma place, poate nu vrea sa ma raneasca sau poate chiar ma place si nici ea nu stie ce sa faca? straight face Cum pot sa ma apropii de ea?

2 răspunsuri:
| FlorinFindus a răspuns:

Ca sa zic sincer si eu am iubit o anume fata dar ea nu simtea nimic pentru mine ar fi mai bine sa o intrebi inainte

| AndrianaCaty a răspuns:

Ar trebui sa petreci mai mult timp cu ea si cand iesi la cofetarie sau alt undeva poti sa o intrebi daca simte ceva pentru tine.Eu cred ca simte ceva!