| Bobi69 a întrebat:

Cum pot face o jucărie de sex DIY acasă? Și cum pot simula sexul?

4 răspunsuri:
| Gino202 a răspuns:

știu ca era o chestie cu o cutie de pringles cu bureți și o mănușă de chirurgie, dar decât să faci asta mai bine du te și plaste pe una să v-o trageți ✌️

| Anonimboy111 a răspuns (pentru Gino202):

In loc de cutie de pringles merge un prosop infasurat de mai multe ori

| Anonimboy111 a răspuns (pentru Gino202):

Gasesti pe Youtube mai multe feluri, cea mai comuna este o manusa(say prezervativ) umflata si prinsa cumva(repet, vezi tutoriale pe yt) sau intr-un prosop, bafta

| proffesionalmasssturbxatter a răspuns:

Cu teava de la calorifer