| pet a întrebat:

Cum pot face sa raman gravida cand sunt pe stop ca barbatul meu e plecat tot tinpul si vine acasa si tot pe stop sunt va rog o idee cat mai buna imi doresc un copilassadsadsadsad

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| cris10flori a răspuns:

Pai ai putea sa mergi la un medic specialist pentru ati spune sigur ce trebuie sa faci si cum sa procedezi lasa rusinea si du-te si vorbeste cu un medik

| DeyCj a răspuns:

Păi nu cred că a pus la mişto întrbarea. Păi du-te la un medic şi cere0i sfatul.Nu îţi fie teamă că nu te muşcă, mai ales dacă mergi la planing familial.Sau dacă vrei ceva mai rapid atunci dă-mi ID-ul tău în privat şi vorbim(era o glumă desigur dar no sper că nu te-ai supărat, dar oricum dacă vrei poţi să mi-l dai că abia mai am şi eu cu cine să schimb o vorbă happy ) sau sună un prieten... happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand vine acasa sotul va trebui sa ii colectati samanta intr-un recipient curat, il puneti la congelator iar cand trece stopul transferati in locul intim (cu o seringa sterila); e totusi o gluma.Nu de alta dar cine stie ce copil retardat poate iesi din treaba asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cino la mine ca te ajutwinking

| pet explică:

Est treaba ca mi-e foarte rusine sa zic astfel de lucru cuiva in fata totusi am 24 de ani dar e mare rusinea

| pet explică:

Dar nu stie careva un medic online care pot sa vb cu el va rog ca aasa nu pot lua asta prea usor in fata unei persoane