| pet a întrebat:

Cum pot face sa raman gravida cand sunt pe stop ca barbatul meu e plecat tot tinpul si vine acasa si tot pe stop sunt va rog o idee cat mai buna imi doresc un copilassadsadsadsad

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In timpul menstruatiei sansele de sarcina sunt minime. Nu exista nici o metoda de a le creste.

Abh
| Abh a răspuns:

Sunt extrem de mici sansele sa ramai gravida in timpul menstruatiei.

identitate
| identitate a răspuns:

1.Mergi cu/la el, nu mai astepti pana vine...winking
2.Il inseli.Ai timp daca vine din luna in luna.tongue

P. S. Menstruatia poate fi "deviata" in unele cazuri, asa el nu mai vine doar cand esti "pe stop". Consulta un ginecolog.winking