| zambetfrumi a întrebat:

Cum pot face un baiat sa ma placa cu toate ca el nici nu stie ca exist

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand te vei face mare, ca va veni si vremea aceea, ai sa realizezi ca asa ceva nu se poate. Pana atunci insa, este bine sa visezi in continuare.

| Blu3Smyle a răspuns:

Daca nu stie ca existi e greu laughing intai fate observata un zambet ceva ceva cand deveniti mai apropiati invita-l la un suc glumniti si tot asa pana crezi tu ca sunteti buni prieteni invita-l la film sau undeva (daca esti timida joaca adevar si provocare si sa te provoace cineva sal inviti) si din gluma in gluma spune-i cal placi sau intreaba-l. Sper ca te-am ajutat succes!

| Seducatorul a răspuns:

Ii spui ca existi, si rezolvi problema!
Simplu

| h3r a răspuns:

Îi spui lui mami și lui tati, ca atunci când o să fii mare vrei să cucerești un băiețel.