| PerversaSexy a întrebat:

Cum pot face un baiat sa ma placa daca el e rocker si eu nu si ma cam respinge... e tare dragut si amabil si as dori sa fiu cu el...cum pot sa-l conving? Dau funda pentru cel mai folositor raspunshappy

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Cere-i sugestii de melodii si vor incepe sa iti placa. Mai mult ca sigur. Daca incepe sa iti placa o sa iti dea mult mai multa atentie decat te astepti.

Asta e singurul lucru diferit la rockeri, si anume faptul ca tin foarte mult la genul lor de muzica, spre deosebire de rapperi, clubberi etc.In rest, rockerii sunt oameni cu totul N O R M A L I. happy Asa cum atragi un baiat obisnuit, asa vei atrage si un rocker: fiind tu insuti, cat mai naturala, draguta, fara fite sau vulgaritate.

Bafta

6 răspunsuri:
| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Daca vrei sa fi cu el eu cred ca ar trebui sa te prefaci macar de dragul lui ca-ti place...incepe sa vorbesti despre trupe si cauta pe net. daca chiar vrei sa fi cu el.:*asta in caz ca si el sa simta ceva pentru tine, sa nu fi incurcata cu o amica.Bafta

| booboogirl a răspuns:

Prin asta trec si eu.un rocker mai emo putin e dragostea mea.dar imi da intodeauna senzatia ca ma place.dar nu reactioneaza... Pai eu zic sa ii spui ce simti deoarece mai bine ii spui tu acum decat sa stati asa (baietii sunt foarte timizi si mult mai fricosi decat fetele ). deci fa tu primul pas daca vezi ca el nu face.si cine stie poate iese ceva :* pupici

| n30x a răspuns:

Daca nu e trancanit la cap nu conteaza ce gen de muzica promoveaza vorbeste cu el foloseste cuvinte xD e foarte simplu dar nu il combina tu arata-i doar ca esti interesata si lasa-l pe el sa faca pasu`. happy parerea mea

| barbieboy a răspuns:

Deci in genul de bait rockeri in care sunt si eu si anturajul meu nu le placce sa bage lumea in seama sau etc, daca vrei sa intri in discutie cu el zii sa iti dea un nume de o formatie rock vezi tu

| PerversaSexy explică:

7h30 esti rocker?

| PerversaSexy explică:

Mai am o singura problema... AJUTATI-MA! Eu i-am spus pe mess ca-l plac si a zis ca pot sa-i spun asta de cate ori vreau, doar ca eu nu sunt genul de fata pe care sa o placa...Si eu pur si simplu nu mi-l pot scoate din cap! Ce sa fac? Pur si simplu il iubesc foarte tare! Si nu stiu ce sa fac daca el nu ma place si eu vreau sa fiu cu elsad