| ozypis a întrebat:

Cum pot face un baiat sa se desparta de mine fara sa-i spun? Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| GIRLBELIEBER a răspuns:

Pai incearca sa afliii care defecte nu ii plac la o fata sau daca nu comportate ca o copila fa ceva stupid, ce lui nu ii place tu sa faci daca nu functioneaza atunci trebuie sa vorbiti si sa ii explici ca tu nu mai simti nimic pentru el si ca ati vrea sa ramaneti prieteni happy Bafta :*

| ozypis explică (pentru GIRLBELIEBER):

Multumesc! :*

| GIRLBELIEBER a răspuns (pentru ozypis):

Npk :* Crede-ma am trecut prin chestiii de astea si mam purtat ca o copila a functionat laughing)

| h3r a răspuns (pentru GIRLBELIEBER):

Păi ești copilă, n-ai cum să te comporți altfel.
Totuși, bine că a funcționat...

| GIRLBELIEBER a răspuns (pentru h3r):

Mda pana la 20 de ani mai este, pana atunci raman la obsesia mea pentru my idol JUSTIN BIEBER ♥

13 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Bună!
Nu-i nevoie să-l faci gelos sau să-l faci să te urască laughing.
Pur şi simplu ignoră-l.
O zi bună!

| h3r a răspuns:

Pune pe facebook că ești într-o relație cu altu'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa-i spui, de ce nu vrei sa mai fi amica lui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce nu te desparti tu de el? :O

Răspuns utilizator avertizat
| Ankutzaaa a răspuns:

Ignorandu-l!

| MadaMadalina1234 a răspuns:

Fa in asa fel incat sa saruti alt baiat si sa vada si el faza happywinking Succes!

| tranquila0teq a răspuns:

Pai fa-l sa te vada cu un alt baiat si atunci se va simti inselat si gata

| lazeadenisa a răspuns:

Poi... happy ai un prieten bun folosestete de el si stai 2-3 zile cu el si nu il mai baga pe celalalt in seama... si a doua este pur si simplu nu il baga in seama cand te intreaba ceva fate ca vorbesti la telefon.Succes :*