| VampDiaries a întrebat:

Cum pot intelege ca unui baiat ii place de mine? Adica am unele indicii insa nu sunt sigura 100%. ajutati-ma va rog.

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Chestia cu 100% nu e valabila cu nimeni si niciodata!
Daca te place iti va face curte.
http://www.iubire.com/dragoste/face-curte-demodat-t1441.html

| Narfundo a răspuns:

Sunt doua stiluri. Daca se fereste sa te priveasca si atunci cand o face, ii stralucesc ochii, ii place de tine.Mai este si stilu tipului insistent care te priveste incontinu asteptand semnalul tau.Asta daca vrei sa iti dai seama cand te place, dar in cele mai multe cazuri, el intra in vorba cu tine si fara sa iti dai seama ajunge-ti sa va iubiti.

evenso
| evenso a răspuns:

Daca vrei sa fii sigura 100% asteapta pana iti va spune el.

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

Fii tu prima care actioneaza baietii sunt mai timizi laughing

| oOoBrBoOo a răspuns:

Cel mai simplu lucru spune-i uni prieten(a) dea lui daca te place si daca zice ca da esti 100% sigura ca te place sau daca vrei sa fii directa mergi la el si intreaba-l daca te place. Funda?

| Mlov3u4ever a răspuns:

Cum te priveste, cum se comporta cu tine, mai bine spune ce,, indicii'' ai..asa o sa inteleg mai bine.happy:*

| VampDiaries explică (pentru Mlov3u4ever):

Pai am mers intr-o excursie pe citeva zile de vineri si am ajuns luni. Deci fata cu care am stat pe scaun s-a dus pe altul iar el a venit linda linga mine si am vorbit, apoi ea vroia sa revina insa el nu vroia sa plece iar diriginta la convins si dupa un timp m-am dus pe scaunul din spatele lui cu alta fata si el statea cum sa spun cu fata la scaon si cu mina pe picioarele mele, iar cind a plecat mi-a spus papa doar mie

| Mlov3u4ever a răspuns (pentru VampDiaries):

Eu cred ca te place, dar daca iti mai da un semn arata-i si tu ca il placi(daca este cazul), nu ar strica o relatie. Incearca sa-l faci gelos si atunci vei vedea cu adevarat daca tine la tine. Bafta!:*

| Vix999 a răspuns (pentru VampDiaries):

Pai si tu inca te intrebi daca te place sau nu? thinking

| Zooy_Rebeca_1992 a răspuns:

Ok este foarte greu, adica tipu de care imi place m-a lasat sa ma joc in parul lui, dar asta nu inseamna neaparat ca ma place adica poate doar ii place sa fie ciufulit laughing
De obicei un baiat isi imparte cele mai ascunse secrete cu colegul/colega de banca, asa ca de ce nu te duci tu frumos si intrebi.
Si incearca sa te dai bine pe langa el, sa faci chestii mai ciudate care sa te evidentieze. BAFTA:*

| TheKiL3r a răspuns:

Pai depinde... dupa cum te priveste si cel mai sigur ar fi sa intrbi pe un prieten de al lui sau o prietena daca tie mai usor asawinking si intrebi dar cel mai bun lucru este cand il vezi singur te bagi sema si o sa dai sema ce sa zic baftawinking