| Bittersweett a întrebat:

Cum pot intra in vorba cu un baiat mai mare ca mine cu un an, din aceeasi scoala, pe care il vad zilnic (e deosebit de frumos)si am vorbit cu el de 2 ori... As vrea sa vorbesc ceva cu el. sa inteleaga ca il plac..sau sa ii spun chiar eu... Ajutor!

3 răspunsuri:
| blueheart a răspuns:

In primul rand nu conteaza frumustea happy. Daca este destul de inteligent va remarca din privirea ta ca il placi. Succes! happy

| Ciresikaaa a răspuns:

Buna! ai putea face rost de id lui sau de Facebook pentru. a putea socializawinking
multa bafta!

| DaNuTzU2013 a răspuns:

Afla mai multe despre el (daca are pe cineva) sau alte chestii pe care nu le stii. Apoi incerci sa te bagi pe sub pielea lui fara frica deveniti prieteni si apoi il intrebi daca vrea sa fie cu tine, Sper ca te-am ajutat.