| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot intreba un baiat daca ma place...pe mess? si mai ales daca spune NU ce pot zice dupa aceea? mai ales ca imi e foooarte rusine.

Răspuns Câştigător
| LoveToHate a răspuns:

Pai ii spui mai mult in gluma Hey vrei sa jucam adevar sau provocare
El va spune... da si il intrebibig grine cine iti place?laughing
El va zice de x sau daca iti zice ehh nu cunosti sau nu iti spun
Tu ii zici:hai ma ca iti zic si eu de cine imi place, daca zici si tu!big grin
El va zice zi tu prima. Tu accepti.
De tinesmug:Xlaughing
Vezi cum reactioneaza... daca iti spunebig grine mine? nu ii raspunzi ii zici:Hai mai zi acum tu! apoi el zice si gatalove struck

Daca spune mie imi place de Y de exemplu...schimbi subiectulbig grin
Ii zici. aaaalaughing stiam vroiam sa vad daca e adevart...nu eram sigura acum suntlaughing

Si gata... sper ca ai inteles ceva din toata poveste mealaughing)

Succes!big grinlove struck

3 răspunsuri:
| chandnisharma a răspuns:

Poti sa il intrebi ce parere are despre tine si el o sa inteleaga unde bati:d si apoi dupa ce vezi ce parere are mergi mai departe si il intrebi daca te place, dar asta numai daca zice o parere buna :d daca zice o parere naspa ii zici :binewinking ...si asa nu te umilesti
succes!

| RobertClaudiu a răspuns:

Pai depinde ce fel de baiat ii poate ii place sa treci direct la subiect sau sa-i zici in fata
Succes

| bxxt a răspuns:

Eh...am incercat si a fost un esec...