| BlackLegend a întrebat:

Cum pot ramane suparat pe iubita mea, chiar ea m-a rugat si mi-a spus sa fiu suparat tot timpul nu doar la telefon/mess ca sa vada si ea ca ma raneste si sa isi dea seama (ea este o fire mai rece si e mai indiferenta,dar vreau sa nu mai fie asa,sa o schimb,ca am vazut ca poate, o perioada mi-a aratat asta) eu cand sunt langa ea uit de toate supararile care mi le-a facut si ma comport absolut normal si ea vede ca eu nu sunt suparat fara sa stie ce simt eu cu adevarat, dar nu stiu cum pot ramane suparat pe ea. cum sa vorbesc cu ea cand sunt suparat, cum sa ma comport cand suntem impreuna si sunt suparat.

6 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Dar ea ar fi trebuit sa isi dea seama singura atunci cand te raneste... Pe de alta parte ar trebui intr-adevar sa fii si tu mai distant fata de ea atunci cand greseste, pentru ca doar asa s-ar putea schimba si ea prin prisma atitudinii tale. Daca atunci cand greseste tu te comporti la fel de iubitor cu ea, nu o considera ca pe o greseala si ca te-ar fi ranit happy

| NothingToEat a răspuns:

Eu cand sunt suparata pe prietenul meu nu ii mai vorbesc asa mult decat "buna ce faci" si atat, cand sunteti impreuna nu stiu ce sa zic nu o tine de mana, nu o lua in brate sa vada ca esti suparat

| ღBuBuRuZaTaღ a răspuns:

Nu o mai cocolosi atata. Zau, ii s-a urcat ca tu nu poti sa te superi, ca doar ea poate.Arata-i si tu indiferenta. Ea este o fire rece tu una calda. Ori iti gasesti pe altcineva ori mai fratilor lamuriti intre voi...

| anonima3389 a răspuns:

De ce ai vrea sa fii suparat pe ea? explica-i si ei k nu poti sta suparat mult timp pe ea fiindca o iubesti mult.niciun om normal nu ti-ar cere sa stai suparat pe el.

| theboywithanewbrightwonderfulfuture a răspuns:

Se simte vinovata, si vrea sa scape de sentimentul acela... vrea sa te vada suparat ca sa nu se simta ea prost. Probabil a facut vreo tampenie si vrea sa se revanseze cumva...laughing
Ma rog vorbeste cu ea despre chestia asta si vezi ce poti rezolva
Baftawinking

| Foreveraloone a răspuns:

E simplu sa fii suaprat pe cineva.Mai greu este sa arati afectiune.Fii indiferent si raspunde-i scurt si sec la intrebari fara prea multe detalii.Nu o mai imbratisa si nu o mai saruta cum faceai inainte.Fii si tu mai rece exact cu este si ea cu tine.