| rap4us a întrebat:

Cum pot recuceri o fata de care m-am despartit si cu care m-am certat?

Răspuns Câştigător
| annkaa a răspuns:

Daca o iubesti si iti pare rau ca te-ai certat cu ea, explica-i lucru asta si fa-o sa inteleaga cat de rau iti pare si cat tii la ea, poate reusesti bafta:*

5 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Ii spui ce simti pentru ea, si ii arati afectiune din partea tahappy.

| mona a răspuns:

Folosesteti farmecu

| Doar1îngeR a răspuns:

Prin indiferenta happy

| Aditzu a răspuns:

Of. vorbeste cu ea si spune-i ca iti pare rau ca v-ati certat/despartit si ai vrea sa fiti din nou impreuna?!?!?!? nu e logic? ai incercat macar?

| DjChryss a răspuns:

E mai complicat... nu mai poti