| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot recuceri persoana iubita? Ma refer la partea psihica, nu fizica happy Indiferența este o soluție? Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Alina_9354 a răspuns:

Indiferenta doare, nu cred ca este o solutie! Mai bine incerci sa-i arati ca iti pasa si ca ink nu l-ai uitatwinking

| LCD a răspuns:

Depinde de situatieIn cazul in care sti ca ai tinut mai mult tu, si el nu a apreciat, nu se merita sa ii arati ca inca ti la el, cu toate ca iti este greu sa nu il cauti. Daca faci asta, va vedea ca inca esti :X si se satura, nu va deveni interesat.
Arata-i ca esti valoroasa si nu te multumesti cu putin, cu toate ca ai facut-o in trecut.Toate astea in cazul in care tu suferi dupa el.