| babyaleyna_1834 a întrebat:

Cum pot sa aflu daca iubitul meu tine la mine?

Răspuns Câştigător
| Mandy a răspuns:

E foarte simplu.Il poti testa
Pui o colega/prietene, pe care el nu o cunoaste sa-l ademeneasca(pe mes)si vezi daca e disponibil, sau o face pe'a disponibilul. Poti fi chiar tu, tipa cu un nou id, care se da la el. Eventual, cu pozele altei fete...
eu asa am facut, si mi-am dat seama ca nu e capabil sa ma insele.
incearca, nu ai nimic de pierdut happy

5 răspunsuri:
| AnonimA a răspuns:

Buna cu timpul ai sa vezi asta si eu sint in aceeasi pb si nu am cum sa aflu pentru ca pe vb nu dau 2 bani
:*

timpul le rezolva pe toate

bafta

| Азбука a răspuns:

Daca ar fi tinut, aflai pana acum.

| Ирина19 a răspuns:

Poti sa-ti dai seama dupa felul cum se comporta cu tine, iti ofera multa atentie, iti demonstreaza prin fapte si cuvinte faptul ca te iubeste

| ZeRo_1970 a răspuns:

Intreaba-l si vezi ce zicewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pur si simplu il intrebi