| alexandra1234 a întrebat:

cum pot sa aflu daca ma place un baiat? chiar daca are prietena, se uita numai la mine

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Are prieten? In acest caz nu ar trebui sa te intereseze daca te place sau nu. E imoral, nu -ti va ridica si nici nu-ti va cobori valoarea faptul ca el te place sau nu. Valoare o sa ai atunci cand il refuzi politicos, chiar daca-ti place. Spun asta pentru ca nici tie nu ti-ar place sa fii a 5 roata la caruta intr-o relatie.

| MMadalina a răspuns:

Pai daca are prietena si nu se uita la tine, nu e clar ca nu te place?raised eyebrows

| mario a răspuns:

Fai un semn,, si vezi daca iti raspunde.