| Florentina_Flory_2000 a întrebat:

Cum pot sa aflu daca un băiat ma place sau nu?
PLEASE!

2 răspunsuri:
| Horusss a răspuns:

Cel mai simplu si sigur mod de a afla acest lucru este sa il chemi pe respectivul la o discutie fata in fata si sa il intrebi, crede-ma nu este nici o rusine sa iti expui sentimentele fata de o persoana, daca acea persoana te va lua in bataie de joc inseamna ca este un om de nimic si nu merita atentia ta, eu zic sa mergi sa il intrebi si atunci vei sti sigur o chestie.
Curaj si sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Privindu-i comportamentul atunci cand se afla in preajma ta sau atunci cand vorbeste despre tine.