| Denisfannr1MichaelJackson a întrebat:

Cum pot sa cuceresc o fata care nu ii prea place de mine?

6 răspunsuri:
| bd a răspuns:

Ar trebui sa inveti romana, adica asta e primul pas happy

| Vali87 a răspuns:

Poate vrei sa spui cum pot sa cuceresc o fata "CAREIA" ii place de mine?

| andreea_7819 a răspuns:

Păi fetelor le place ca baietii sa fie mai tandri cu ele,sa le cumpere ciocolata,dar nu exagerat,sa vorbeasca frumosc cu ele,sa nu fie blegilaughing cea ce sunt forte multi baieti blegi,le place sa le conduci,da nu te dai la ele, sa te comporti altfel cu ele, dar lasa totul de la sine:* sper ca te-am ajuat mult:*:*:*:*

| Denisfannr1MichaelJackson explică:

O cheama Miriam

| play4girls a răspuns:

Ii zambesti o privesti in ochi si ii spui ca esti atras de ea,si ca ai vrea sa o cunosti(sa fii sincer)! cerei doar o simpla intalnire pentru a va cunoste.daca te respinge, insista si intreab-o ce are de pierdut daca se intalneste cu tine? si ca nu are rost s-o faca pe inabordabila(majoritatea femeilor fac asata),asa dai dovada de siguranta si sinceritate(devii atragator).odata acceptata intalnirea,trebuie sa fii natural(sa nu te minti singur),daca te panichezi pierzi totul(inseamna ca ascunzi ceva si no sa te mai creada).cand esti cu ea trebuie sa creezi confort,vb cu ea despre orice(nu iti face discursu de acasa),povestestei o amintire de cand erai mic,ea o sa faca la fel(intre timp incearca sa o atingi,pe mana ii aranjezi parul, ***,lasate dus de val). vorbestei despre o aventura sexuala pe aca ai avut-o in in trecut,iar daca face si ea acslasi lucru si iti vorbeste despre aceste lucruri cu tine e foarte bine(e a ta). trebuie NEAPARAT sa actionezi! sarut-o(daca nu o faci,te va lua ca drept pineten de incredere, alegerea ta) si la sfarsitul intalnirei va fi in patul tau(asta depinde de tine, bineinteles).ba sper ca ti-am fost cat de cat de ajutor.bafta! play4girlswinking

| mypasionareyou a răspuns:

In primul rand sa demonstrezi ca ai tupeu, fetete nu suporta baietii care se fastacesc. fi dragut cu ea, fa-i multe complimente, dar nu forta nota. si mici cadouri gen ciocolata, trandafiri rosii ar putea ajuta. privirea conteaza iar foarte mult. spor la treaba