| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa cuceresc un baiat ce nici macar nu s-ar uita in veci la mine? crying

7 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

De ce nu s-ar uita la tine, draga, e orb?

Crede-ma ca, cu o atitudine din asta nu o sa-l cuceresti niciodata!

Atitudinea potrivita face mereu diferenta!
In primul rand, nu te mai gandi ca ii esti inferioara, caci nu este asa. Aveti amandoi un cap si 2 picioare? Atunci n-ai de ce sa-l crezi mai ''shukar''.
In al doilea rand flirteaza la greu cu el, intra in gasca lui, nu arata ca esti disperata dupa el si o sa vezi rezultate...

Pana atunci mai lucreaza la increderea in sine si va fi bine!

| Razvan a răspuns:

Daca el nu se uita la tine, nu e nimic. Da-i ochelari HDwinking
Cupleaza-te cu altul.Viata e prea scurta sa suspini dupa oameni care nici nu te observa

| justmeesb a răspuns:

Pai nu ai cum daca el nu s-ar uita in veci la tine.cauta-ti pe altcineva!

| alexaaa a răspuns:

Buna! cam mult pesimism! te cam contrazici, si sa nu mai vb de cat de mult te subestimezi! de multe ori, asa cum ne vedem noi ne vad si ceilaltiwinkingincearca sa ai mult mai multe incredere in tine si in calitatile tale. daca tu crezi ca acel baiat nu se va uita niciodata la tine, dc iti mai bati capul cu el? incearca sa privesti si in alta parte, sunt o groaza de baieti! dar daca vrei sa il cuceresti pe acesta...incearca sa schimbi ceva la look-ul tau, sa fii mai sexy, mai atragatoare... poate vei reusi sa ii atragi atentia, dar nu numai look-ul conteaza, ci si modul in care te comportiwinking.

| DorelSudoru a răspuns:

Llol asta e ideea ca nu poti cauta pe candva pe masura ta xD

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lolllllllllllllllllll

| Teenhelper2010 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te documentezi din tehnici de manipulare si persuasiune. Acolo vei gasi solutia ideala pentru tine.