| SaRiNoOtZa a întrebat:

Cum pot sa fac gelos un baiat?(care spune el ii place de mine). Multumesc. funda

Răspuns Câştigător
| GoodIntentions a răspuns:

Poti sa te dai la alt baiat, un bun prieten de`l lui spre exemplu.Sa`l pupi sa1i spui ca il iubesti si mai multe din astea.
Daca chiar te iubeste se va duce la tine sa-ti spuna, dar daca nu poate sa nu te mai placa.:d
Bafta

8 răspunsuri:
| Simona a răspuns:

Pai lasa-l sa te vada interesata de alti baieti, dar totusi sa nu isi dea seama ca exact asta vrei sa faci!
Succes!

:*:*

| Patry a răspuns:

Umbla cu alt baiat.

| asdasasasas a răspuns:

Mah fata mea dc vrei sa-l faci gelos ca doar nu il placi ce vrei sa-i faci daca tie iti plc de unu si aluia nu faceti ca dracu da acum vrei sa-l faci pe saracu copchil sa sufere lasa`l dracu in pace it`ti o tigara si gata trece tot!tongue sau poate ai omis deataliul ca`ti plz de el doar u stibig grin

| asdasasasas a răspuns:

Pai supeni`o direct in fata ca`ti plc de el asta am facut si acum is cu aceea pers

| asdasasasas a răspuns:

Mah kyddiputzu NA FOST CU EA citeste si uh mai atent

| lovemylifebaby a răspuns:

Hai sa iti spun o mica povestioaralaughing. Eu placeam un tip de la mine din clasa si el nu actiona in niciun fel. M-am super enervat si am incercat multe lucruri dar in zadar pana cand, mi-a venit minunata idee de a ma da la celalalt coleg al nostru care era si cel mai bun prieten al lui. Ma dadeam tot timpul la ellaughing. Baiatul pe care il placeam nu a mai rezistat mi-a zis ca ma place si acum sunt cu el.
Cel mai bun truc: Da`te la pr lui sau la cineva care consideri u ca e potrivithappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Incerca sa il faci sa te vrea inapoi.Adica incerca sa faci ceva ce cu el nu faceai.Incerca sa ii atragi atentia. DACa te dai la altul zice ca esti ``curva`` si ca te dai la otit asa ca pica chiestia cu alti baieti.

| SaRiNoOtZa explică:

Imi place foarte mult de el @MarijuanaLover daca nu mi-ar placea nu m-as strofoca atat sa il fac gelos fiindca baiatul nu mi-a zis foarte clar ca ii place de mine