| TrollingFace a întrebat:

Cum pot sa fac o fata fericita?
Adica imi place de o fata mereu ne jucam asa o ghidil mai glumim mai etc mereu ne zambim unu altuia amandoi suntem clasa a 7 chiar o iubesc.
Ce ar trebui sa fac?

11 răspunsuri:
| T4ny4 a răspuns:

O iubesti? pfff,de unde stii? Stii ce-i aia? Ca o placi,este cu totul altceva! Pai la varsta asta,o scrisorica de dragoste, o floricica, o cutie de bomboane.Ne plac dulciurilehee hee dar pana la o varsta ca dup-aia ne temem de ele ca ne ingrasa laughing

| anka89 a răspuns:

Gadil-o putin mai tare, ea o sa rada putin mai tare si uite asa o faci fericitarolling on the floor

| devilll a răspuns:

Spune-i ce simti

| DorelSudoru a răspuns:

@serendipity8300 si silviu se mai joaca si acum din astealaughing(sunt in clasa 9) da mai gasesti cate un din asta care iubeste in clasa a7-alaughing

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns:

Make her squirt. Sau mai bine nu, ca esti minorlaughing

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru Fit3r0):

Ma simt batran cand vad o multime de pusti de 12-13 ani preocupati de sex.laughing, sau nu batran, invechitthinking
Eu pe la 12-13 ani inca mai jucam tara tara vrem ostasilaughing

| Fit3r0 a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Ratele si vanatorii... ce vremuri rolling on the floor

| serendipity8300 a răspuns (pentru Fit3r0):

Mda ce vremuri...sau ascunselea nici nu ne statea gandu la sex mai ales cand jucam lapte gros...

| aaaaaaaaaaaaa1234 a răspuns (pentru serendipity8300):

Lapte gros am jucat si in liceu rolling on the floor

| serendipity8300 a răspuns (pentru aaaaaaaaaaaaa1234):

Mutam bancile prin clasa ca sa avem loc.