| dyma a întrebat:

Cum pot sa fac o fata sase indragosteasca de mine?

2 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

BUna, dragoste cu forta nu se poate fiindca nu ii poti porunci inimii, insa eu zic ca merita sa incerci.Fi mereu natural, fi tu insuti in orice imprejurare, priveste-o, vb cu ea gasind diferite subiecte, da-i de inteles ca o placi, arata-te interesat de ea insa fara sa exagerezi, zambeste-i, cauta-i aproprierea.Fi mereu prezent pe langa ea, ajut-o cand are nevoie de ajutor, respect-o si pastreaa mereu putin mister in tine. Fetelor le plac baietii de treaba si glumeti, asa ca glumeste cu ea insa fara sa intreci limita bunului simt.Fi dragut cu ea si atent!

| Bii26 a răspuns:

Ei nalaughing
sa se indragosteasca

paistraight face...in fine hai ca iti dau ceva idei

1. poate nu te place/iubeste si asta nu ai de unde sa stii numai daca o intrebi
2. poate doreste sa fiti doar prieteni sau poate are prieten
nu poti sa faci o fata sa se indragosteasca fortat.Cand isi va da seama ca o placi si ca te place va veni singura la tine, vei vedea!
asteapta si tu putin si vei vedea cum decurg lucrurile in viatawinking