| larysa3917 a întrebat:

Cum pot sa fac sa ma placa un baiat, mie imi place de mult de el dar el nu ma baga inseama

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Il lasi daca nu e interesat in tine.

| misu a răspuns:

Sunt destui baieti, nu forta nota

| 1cristian1990 a răspuns:

Nu ai cum la baieti, noua ne place ce vedem, simtim si pe urma cum ne intelegem cu persoana respectiva! Poate te place si ii rusine sa o arate...nu stiu ce sa zic, inta in discutie cu el pe chat (FB, Mess) sau daca nu spune-i la o prietena de a ta sa-i spuna ca il placi si daca si el te place sa va intalniti la o anumita ora in parc, de exemplu!

| Hiho a răspuns:

Pai nu ai cum sa-l faci sa te placa... daca te place te place asa cum esti daca nu nu.Cel mai mult conteaza sa fii tu indiferent de situatie si sa nu incerci sa fii falsa doar pentru al atrage pe el.In timp ce tu te gandesti cum sa faci sa te placa altul se gandeste ce sa faca ca sa il placi :*
Pupic si ai grija :*