| DoarIoNy a întrebat:

Cum pot sa fac un baiat sa ma iubeaska? Aaa da si inca ceva cu care sper ca ma putetii ajuta cum as putea sa uit de un baiat pe care il iubesc foarte mult? big grin

Răspuns Câştigător
| Edeline a răspuns:

Fi tu insati.nu te schimba pentru nimeni.cine te iubeste cu adevarat trebuie sa te iubeasca pentru ceea ce esti tu.nu te mai gandi la acel baiat pe care il iubesti atat de mult.nu e un capat de tara.mai e pana te mariti

| DoarIoNy explică (pentru Edeline):

Paii aii foarte multa dreptate! Mersii!

| Edeline a răspuns (pentru DoarIoNy):

Nu ai pentru ce :*

6 răspunsuri:
| Crat3r a răspuns:

Nu poti face un baiat sa te iubeasca. Trebuie sa simta el ceva pentru tine ca sa mearga relatia.

| DoarIoNy explică (pentru Crat3r):

Si eu asa cred mersi de rasp... sad

| 2008 a răspuns:

Ca sa il uiti cauta-ti activitati sport, plimbari, munca. iesiri tine mintea ocupata si evita-l, dupa cum pui intrebarea tu iubesti de fapt 2 baieti? unu vrei sa te iubeasca si pe unul sa-l uiti?

| DoarIoNy explică (pentru 2008):

Nu eu nu pot sa-ll uit pe Mark sad Ma ajutii sa stiu cum sa o fac?