| sincron44 a întrebat:

Cum pot sa ii spun unei fete in cel mai elegant, simplu, si cu regret fel ca nu simt nimic pentru ea?

Răspuns Câştigător
| anaid a răspuns:

Uite fix cum ai spus`o nimic"iti spun in cel mai elegant, simplu si regret fel ca nu simt nimic pentru tine.Nu vreau sa te ranesc.Imi pare sincer rau.Inimii nu ii poti porunci." Cam asabig grin

8 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ii spui asa "esti o fata buna, cu un caracter cum rar am intalnit.Admir sufletul tau nobil, dar simt ca nu suntem facuti unul pentru altul.Nu vreau sa te fac sa suferi, cred ca e mai bine mai devreme, inainte sa devina lucrurile si mai greu de spus.Totdeauna ma voi gandi la tine ca la o sora, motiv pentru care acum o sa ne despatim.As fi vrut sa mearga,posibil sa fiu eu mai imatur,nu stiu, dar asta e."Ai sa vezi ca nu se va supara pe tine. Logica la ce-ti spun ar fi ca o omori si o mangai, in acelasi timp.Mult noroc!

| Debb a răspuns:

"Nu am sentimente fata de tine."

| aliybella a răspuns:

Spune-i ca ti-ai gasit pe alta mai sexy, apoi o sa descoperi ca fetelor nu le place adevarul. Spune-i nu te pot privii decat ca pe o sora, altceva mai mult nu mi-as imagina.

| ZuZzA4eVeR a răspuns:

Ii sp c ea este o fata super ca si c nu ai nimic personal cu ea, numai ca nu este genul tau si nu crezi c puteti avea o relatie care sa dureze, dar puteti fi amici. Cel mai simplu modwinking

| MihaEla_8742 a răspuns:

"Esti o fata ok insa intre noi nu exista acea chimie necesara in orice relatie! Imi pare rau, sper sa ramanem amici! "

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna, incearca sa nu eviti momentul, cu totii am trecut prin asta si stim ca este nasol, dar spune-i pur si simplu...sunt convinsa ca prefera sa stie adevarul decat sa se afle intr-o relatie bazata pe minciuni.Trebuie sa ii spui asta deschis( Sti, eu am incercat sa fac tot posibilul dar relatia asta nu functioneaza, nu ma simt bine in ea ...prefer sa iti spun acum decat sa suferim amandoi mai incolo.) Stim cu totii ca e greu.BAFTA

| caporalul a răspuns:

Imi pare rau dar relatia noastra se incheie acum
pa...

| buBuzZyK a răspuns:

O zic sa i trm un mersi in care sa i spui ca.,, imi pare rau dar intre noi nu poate fi nimic. esti o fata frumoasa daca vrei ramanem amici sper sa iti gasesti pe cineva care sa te faca fericita!~~succes:X