| yappi a întrebat:

Cum pot sa il determin pe un baiat sa ma sarute(stiu ca isi doreste foarte mult) dar sa creada ca el a facut'o adica nu stiu cum sa explic sa il fac sa ma sarute pentru ca are incredere in el.Fostul prieten imi spune ca ma iubeste der se simte stresat daca se impaca cu mine si nu stie de ce. Teoria mea este ca el e stresat din cauza ca prima data sa spunem ca l'am cam tinut din scurt adica nu i'am permis prea multe si acum nu mai are incredere in el ca poate sa ma cucereasca sa spun asahappy. Vrea sa il fac sa aiba incredere in el sa ma sarute pentru ca nu stiu dar ceva imi spune ca asta ar putea rezolva toate problemele dintre noi si am scapa amandoi de stres:d deci imi puteti da un sfat?:d FUNDA:*

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

Incearca sa fii mai distrata, de ex puteti urmari un film de comedie care sa va faca pe amnadoi sa radeti, stai lipita de el, spune-i sa te ia in brate sau impinge-te in el pana te cuprinde cu mana dupa talie., ii poti spune ca te-a luat dintr-o data frigul.
il poti saruta pe obraz, i-l atingi pe piept(nu e nevoie sa o tii acolo, doar in trecere), fii mai dulce si relaxata, nu sta ca pe ace.
acum daca sta fara sa te sarute are o problema ca eu unu nu as putea.