| Deeutza_8515 a întrebat:

Cum pot sa il fac gelos pe alt baiat careia ii place de mine?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna, e simpluhappy. Cocheteaza cu alti baieti, nu il baga in seama, ignora-l si cand e el in preajma ta, da-te pe langa alti baieti sa vedem cum ii vine, daca te place sigur va fi gelos si se va observa asta.Fi indiferenta cu el si vb cu baieti cand e si el pe langa tine, zambeste si glumeste cu altii kiss...

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cum il poti face si nici nu te sfatuiesc sa faci asta pentru ca s`ar putea intoarce impotriva ta

| fabiola a răspuns:

Merita asta, cu ce te incalzeste?

| udarb a răspuns:

Pur si simplu fa ca sa te vada cu altcineva. In momentul acela va innebunii

| Ben. a răspuns:

Daca are un dram de minte o sa te faca el pe tine sa innebunesti!

Răspuns utilizator avertizat
| .LoLo. a răspuns:

Stai pe langa alti baieti, flirteaza cu ei, ignora-l, si daca te place cu adevarat v-a incerca sa intre in vorba cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand de ce vrei sa il faci gelos?
In al doilea rand esti sg ca te place?
Cum a spus si monyk16 cocheteaza cu alti baieti cand e el prin preajma, ignora'l si daca nu prea functioneazcocheteaza cu cel mai bun prieten al luiwinking...asta sigur o sa il faca gelos happy

| Aly07 a răspuns:

Dece vrei sa faci asta?