| Alecslisios a întrebat:

Cum pot sa imi albesc dintii intr-un timp cat mai scurt?(spuneti metode incercate de preferat) FUNDA SCZ CATEG

Răspuns Câştigător
| WhiteProud95 a răspuns:

Incearca sa te speli pe dinti cu bicarbonat sau daca nu cu pudra de dinti de la farmacie.
nu te du la dentist sa ti-i polizezi deoarece ti se va duce smaltul dintilor si apar probleme. stiu din experienta. bafta

4 răspunsuri:
| Eu_7853 a răspuns:

Cu bicarbonat de sodiu... e o metoda babeasca dar functioneaza

Sau poti incerca o albire la un cabinet stomatologic tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut...sa stii ca la mine functioneaza cu o spalatura calumea urmata de frecare cu coaja de lamaiewinking

| go2grave a răspuns:

Exista niste aparate cu niste raze special ce stimuleaza refacerea/curatarea smalutului. Din pacate aparatele acestea le-am vazut intr-un documentar si ma indoiesc ca exista in Romania.(dar precum orice alta metoda de albire a dintiilor este ceva temporar daca nu ai un tratament sustinut).

| INeverStopLoving a răspuns:

Unguentul se numeste "Spermatina"