| bazatul2012 a întrebat:

Cum pot sa imi convig partenera sa facem dragoste. funda

Răspuns Câştigător
| LineGuide a răspuns:

Explicai ca e o necesitate, nu o dorinta, si ca mai devreme sau mai tarziu trebuie sa o faci, si cu oricine o fi tu o vei face, ori ca e ea, ori ca e alta.
Mult noroc!

6 răspunsuri:
| Fabian20 a răspuns:

Spune-i k te duci sa faci cu alta daca nu vrea ea sa faca cu tine...zi-i k totusi esti barbat si nu mai poti sa astepti faralaughing

| blueheart a răspuns:

Trebuie sa-si doreasca ea nu sa o convingi tu.

| Quasimodo a răspuns:

Discuta cu ea, incearca sa afli motivele pentru care are inca retineri. Demonstreaza-i cat de mult o doresti, cat de mult o iubesti prin alte gesturi, astfel incat sa ii castigi increderea si sa isi doreasca ea sa faca dragoste cu tine!
Unei fete intai trebuie sa ii cuceresti sufletul si apoi trupul!
Imi permit insa sa iti dau un sfat, asa ca de la un "frate mai mare" : Nu insista si nu fa presiuni asupra ei daca vei vedea ca inca nu e pregatita! Nu o santaja ca o parasesti, pentru ca sunt sanse mari sa o pierzi astfel! Intr-o relatie sunt importante nu doar comunicarea si increderea, ci si respectul si rabdarea! Ai rabdare si vei avea doar de castigat!
Vorbeste cu ea! Mult succes!

| 8PrejudiceS a răspuns:

Ii spui asa:,, Hey Babe, Eu Tarzan, Tu Jane, Facem Love, Cream Copii,,

| cristimpk a răspuns:

Pai gasesti un moment potrivit, intr-un loc potrivit..si incerci sa o pipai si dupa aia vezi ce iese

| madalinnnnnnnnnnn a răspuns:

Spune-i asa: daca nu faci dragoste cu mine merg si platesc o curva si vezi ce o sa zica