| Luca74744 a întrebat:

Cum pot sa imi dau seama daca o fata ma place.
P.S:Cand am cunoscut-o era destul de sperioasa dar cand ne-am imprietenit imi zambea se uita cumva la mine veniea numai pe unde veneam si eu.
Sa o intreb pe facebook daca ma place pentru ca n-am curaj fata in fata.Sunt un tip destul de timitd

8 răspunsuri:
| PisicutzaCenusie a răspuns:

Buna!
Pai depasesteti aceasa timiditate si vorbestei
La revedere!

| Arkhasas a răspuns:

Dacă n-ai curaj să vorbeşti faţă în faţă lasă să vină altul.
Fata are nevoie de un bărbat, nu de o fetiţă care se udă în chiloţi când vorbeşte cu ea faţă-n faţă.

| JohnCena02 a răspuns:

Idem Arkhasas.

| Mytsaa a răspuns:

Arkhasas are dreptate insa, daca tu vrei sa stii daca ea te place, va trebui sa-i spui tu ei ca o placi.E mult mai simplu decat sa o intrebi"Ma placi?". Atunci cand o intrebi tu pe ea, pari narcisist.
Spune-i pe facebook, unde vrei tu ca o placi si vezi ce-ti raspunde.

| Luca74744 explică (pentru Mytsaa):

Ai dreptate dar ma refer ca ea e mai sperioasa.In fn o sa incerc

| Mytsaa a răspuns (pentru Luca74744):

Daca o intrebi pe facebook pentru inceput o sa-ti raspunda daca si ea te place sau nu, stie ca pe facebook n-o mananca nimenitongue

| Killa93 a răspuns:

Da, cel mai bine ar fi sa o intrebi, pe fb unde vrei, daca spui ca esti timid blushing. mai bine iti spune ea decat sa te chinui sa "descifrezi" ce e in mintea ei big grin

Bafta!:*