| SimSim196 a întrebat:

Cum pot sa imi dau seama daca un baiat ma place dar ezita sa-mi spuna? Imi place de un baiat care imi este prieten, el este foarte apropiat de mine dar nu reusesc sa-mi dau seama... Cand spune ceva cu voce tare adresandu-se tuturor se uita la mine la fel si cand trebuie sa vina sau sa plece, in plus a auzit ca eu vorbesc cu un baiat si ca m-am intalnit cu el si a reactionat urat, nu-mi mai vorbise niciodata asa. Si multe altele. Va rog ajutati-ma cu un sfat. Dau funda. :*

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu asa se comporta un prieten, chiar daca tu zici ca esti foarte apropiata de el. Daca nu este pampalau si daca ii place de tine, atunci trebuie sa fie in stare sa-ti arate acest lucru. Daca nu, nu-i bai, nu pierzi nimic.

2 răspunsuri:
| DeidaraXR1 a răspuns:

Zii in fata. Daca tie rusine sau ai emotii vorbeste cu un prieten bun de-al lui.

| Nelamuritul a răspuns:

Cel mai usor si rapid ii asa, te duci si il intebi daca ii place de tine si GATAAAAAAAAAAAAAAAA.