| stefanbos a întrebat:

Cum pot sa imi inving timiditatea in fata fetelor?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Citind.
Vazand filme de calitate.
Ascultand muzica de calitate.
Mai exact,trebuie sa-ti largesti orizonturile si asta te va ajuta sa vezi lucrurile altfel.
Si cand vezi lucrurile altfel,ai o alta pozitie intre cei din jur,mai sigura, mai determinata, stii ce vrei si stii si ce sa faci, nu te mai pierzi in fata nimanui!
Incearca, nu ai nimic de pierdut.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să analizezi de unde vine ea.

| mihai69 a răspuns:

Nu mai sta în fața lor! Așează-te în lateral sau în spate!

| blackann a răspuns:

Roaga o vecina sa-ti arate fleasca.

| jhonnybravo69 a răspuns:

Incearca cu baieti

| samuraibrazilian69 a răspuns:

Nu o face, cauta o fata/femeie care e interesata sa domine barbati. e un gest patriotic si feminist

| ___qAFG a răspuns:

Cere ajutorul unei verișoare, o ruda de familie apropiata de vârsta ta, roag-o sa te ajute cu niște prietene de ale ei