| Lolkkk a întrebat:

Cum pot sa îmi măresc penisul fără operație?
Exista metode sau soluții?
Păreri?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti, ca nu exista nimic care-l mareste, desi se vand zeci de produse ppentru oamneii naivi si disperati, care se pacalesc fiindca nu le mai creste nimic.

Singura solutie este operatia chirurgicala de maire a penisului, cu maxim 2-3 cm find posibila, dar care are risc masiv de impotenta. Sansele ca operatia sa reuseasca sunt 50% doar.

| Miruna333 a răspuns:

Daca ar exista, oare s-ar mai plange cineva de cuc mic?
Singura metoda pe langa operatie e cea cu acid hialuronic

| madalina2090 a răspuns:

Tragi de el lol big grin

| ClaraLucescu a răspuns:

Stai la supt)))))

| relian a răspuns (pentru ClaraLucescu):

laughing ce nebuna esti.Dar nici asa nu merge, daca ar fi mers am fi vazut vaci cu titele atirninde pe jos, la cit de mulse sunt saracele laughing deci nu se mareste nici daca tragi de ele, sau de el dupa caz

Femeile vor scule mai bune, da au dreptate dar tot ele is vinovate pentru cele existente laughing femeile fac copii, baieti da? Ar trebui sa se uite la scula celui cu care face copil.

Frate ai scula mica nu fac copil cu tine, ca uite cine stie ce femeie din viitor nenorocesc laughing
Sa se uite femeile la barbat la scula, care o are mare cu ala sa faca copiii, chair daca esti maritata, cand e sa faci copil, te insamintezi, mergi la clinica, iti arata aia masculii, sau ce samainta au de la ce masculi, iti alegi unu care sa fie atragator si sa aiba si scula mare, asa faci copii aratosi, inalti, inteligenti, scula buna, pentru ca asta este adevarul, asta se cauta.

In felul asta, daca femeile ar proceda asa, nu ar mai fi barbati sau femei care sa se plinga de scule mici.
Uite cum iar am ajuns la o selectie naturala. Pt ca si scula ce o au acum barbatii, pentru cei care nu stiu asta, tot femeile is responsabile, din cauza lor barbatii umani au scula mai mare in comparatie cu alte primate, cu gorilele de exemplu sau Bonobo, sau cum se mai numesc.

Femeile de cand aparu specia asta umana, au cautat sa se imperecheze, asta pe vremurile alea, cu masculi care aveau scula mai mare, asa sa ajuns ca barbatii sa aiba scule mai mari cum am zis.

In ziua de azi aceasta moda, sau cerinta sa stopat, dar tot din cauza femeilor, care se uita mai degraba la malai decat la scule laughing asa ca ele fac copii fara o atenta verificare a masculului.

Era mai bine pe vremuri cand se facea o selectie genul asta, femeile faceau chestuia asta probabil din 2 considerente, odata din instinct, o chestie mare e totdeauna binevenita laughing si apoi se simteau mai bine.

Astazi si femeia s-a schimbat, se simte mai bine intr-un mercedes, intr-un restaurant laughing si asa mai departe.
Ara fi cazul ca voi femeile sa luati situatia in mina serios laughing sa faceti copiii cu masculi mai aratosi si dotati, ca viitoarele femei sa fie mai multumite decat sunteti voi acum.

Sa fim realisti, undei mult e mai bine, ia femeia cit are nevoie, decat sa nu aibe ce lua nu-i asa? laughing
Era unu avea ditai parul laughing iar un coleg il intreaba.Ma da femeia ta ce face, cum face? Ala raspunde, e in regula isi ia cit are nevoie laughing

asa si voi, ati avea ce suge, ce baga, ce scoate, cit aveti fiecare nevoie.Acu pe bune, exista asa ceva, adica cataloage unde femeia alege masculu sau saminta acelui mascul si raman asa gravide, dar is f putine care fac asta, in RO nu stiu daca se practica asa ceva.