| yoAnonimul a întrebat:

Cum pot sa imi pun profilu de hi5 pe privat? Dau funda pentru cel mai explicit rasp![scuze categoria]

Răspuns Câştigător
| IrenneDrt a răspuns:

Simplu.deci itri sus la "profilul meu", dupa aceea in coltul din dreapta sus unde scrie "mesaje", "cont","log out" si "anunturi" tu alegi "cont".
Dupa ce ai dat click si intri pe pagina, vezi din nou in dreapta jos pe la mijlocul paginii ca scrie " Setari cont", "Istoric tranzactie" etc., iar tu alegi: "Administreaza setarie de confidentialitate".
Dupa ce ai dat click acolo o sa iti apara mai multe optiuni; pe tine te intereseaza prima, unde scrie "Acord altor utlizatori deptul de a`mi vedea prfilul"... ce trebuie tu sa faci e sa dai click si sa schimbi in "Acord doar prietenilor dreptul...etc" si apoi sa dai salvarewinking

laughing sper ca ti-am fost de ajutor.cred ca am reusit sa iti explic cat de detaliat am putut. mult succes:*

2 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Intri aici 'http://hi5.com/friend/account/displayEditPrivacy.do' si la 'Setări de profil' pe prima dai clik si selectezi Acord doar prietenilor mei dreptul de a-mi vedea profilul.
Funda?!

| MoNy_5223 a răspuns:

Daca esti pe pagina ta de hi5 te duci unde scrie sus in dreapta la cont si in dreapta un pic mai jos scrie administreaza setarile de confidentialitate si acolo schimbi tu