| dsada a întrebat:

Cum pot sa imi sarut iubitul pe gat? ca as vrea sa fac asta dar nu prea stiu cum cum fac? help! dau funda P. S. as vrea sa ii las urmabig grin

Răspuns Câştigător
| Zady a răspuns:

Iti explic eu ca am avut un semn cat harta romaniei pe gat.in timp ce il saruti saruta-l cat mai pasional, fa-l sa nu se mai gandeasca la nimic altceva apoi saruta-l pasional pe gat cat poti tu de jucaus, apoi icerca sa ii sugi de piele insa nu cu fioarte multa putere pentru ca doare dar suge pielea ca si cum ai suge o acadea.crede-ma va ramane un semn mare si de lunga durata.ai putea spune ca iti marchezi teritoriultongue

4 răspunsuri:
| ATHOS a răspuns:

Cu pasiune, frumoasa domnisoara, iar urmele vor fi in inima lui!

| Dan a răspuns:

Dc vrei sa saruti pe gat? Nu este mai bine pe gura! Noroc! happy

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Nu e greu mai. cand il ti in brate. te lasi ujor spre gatul sau. si cand cica il saruti pe gat il musti putin adica nu stiu cum sa. ti spun tragi nitel de pielea lui neah. nu stiu cum sa. ti explic buey. prt meu are la semne pe gat.laughing