| Lexyfrumusik12 a întrebat:

Cum pot sa-l fac pe baiatul de care imi place, sai atrag atentia (sunt 2 fete care se tot dau la el si pe mine ma face sa ma simt invizibila)inainte de asta el imi acorda atentie dar nu stiu daca si elh ma place, vorbea cu un baiat prin semne si el tot se apropia de mine, isi shimba starile si nu stiu ce sa cred e posibil sa simta ceva pentru mine?

Răspuns Câştigător
| βǿβǿ a răspuns:

Hehebig grin
Mi se pare cunoscuta povestea,,:d

Asa am fost si eu happy

Erau 2 fete care se dadeau la el. imi acorda si mie atentie
dar.straight face

odata eram cu 2 prietene pe hol, si vine el.si se leaga de una dintre prietenele mele.
o ciufulea. etc
si cealalta prietena a vazut ca sunt suparata ca nu ma baga in seama.
l-a impins si i-a spus.
"ma boule. tu nu vezi ca fata aste chiar te place? tu mergi ca prostu la altele si nu vezi ca fata asta ii suparata cand vede asta"
baiatul a inteles totulhee hee

de atunci totul este in regulalove struck

ne sarutam zilniclove strucklove strucklove struck

deci.
eu spun ca simte ceva pentru tine. dar poate este prea timid ca sa iti spuna in fatasad

asa ca pune si tu o prietena de-a ta sa ii spuna ca il placi. dar sa nu spuna totul. lasa-l sa isi dea singur seama ca nu a facut bine ca nu te-a bagat in seama.
si o sa vina singur la tinehappy

multaa bafta draga meabig hug
love struck
:*

funda?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

NU simte nimic pentru tine, a "simtit" atunci cand erai doar tu cu el si iti dadea atentie pana cand a venit cele 2 fete la el, se juca sau se dadea mare si el ce sa faca.
sorry

| alexutza003 a răspuns:

Daca si acum iti tot da atentie intra si tu in vorba cu el si din comportamentul lui iti vei da seama daca te place