| Geanny94 a întrebat:

Cum pot sa le fac lipeala prietenei mele cele mai bune cu unul din prietenii prientenului meu.Baiatul nu o vrea. a auzit niste prostii de la niste fraieri care sufera de indiferenta ei(este fff frumoasa) si s-au laudat aiurea.eu stiu sigur ca nu e adv. e prietena mea cea mai bune de multi ani si obisnuim sa e spunem absolut tot.sunt 100% sigura ca nu e adv.
incerc de mult timp sa-i explic baiatului ca nu e adv insa el tot nu vrea sa ma creada.eu sunt de parere ca se potrivesc amn2. e exact genul prietenei mele.
cum sa-l conving ca nu e adv ceea ce se spune despre ea si mai ales cum sa-i fac sa se bage impreuna?

4 răspunsuri:
| malyyy a răspuns:

Pai daca acel baiat nu vrea sa se cupleze cu ea asta e. Daca tot esti asa de buna prietena cu ea gaeste-i tu alt baiat poate mai bun pentru ea:-;

| A12NDRA a răspuns:

Eu zic sa ii "ademenesti„ pe amandoi intr-un loc, dar ea sa nu stie ca vine si el sau invers, si sa ii lasati singuri, daca puteti face asta, si fara cale de scapare.Se vor plictisi si vor incepe sa discute, poate iese ceva frumos, cand o sa deschideti usa la camera respectiva poate chiar o sa ii vedeti imbratisati. Daca nu merge e vina mea, dar cred ca va functiona.Succes!

| Romancutza a răspuns:

Nu-i mai explica prin vorbe ci prin fapte.Lasa-l pe baiat sa vada cum e ea.Nu il baga in seama, dar arata-i cume prietena ta.Prin fapte, cum se comporta ecc.

| biBii07 a răspuns:

Pai mai, dragostea cu sila nu se poate, daca el nu o vrea. Sa spunem ca prin absurd reusesti sa ii cuplezi, dar o sa le faci mai mult rau pentru. ca el nu o v-a iubi, iar ea o sa sufere dupa aia.