| isxela a întrebat:

Cum pot sa ma bag in seama cu un baiat?
am mai vb cu el dar nu prea am reusit ca sa zic asa
vreau niste sfaturi, daca se poate
funda.:*

5 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Prin felul tau de a fi, apoi apeleaza la prieteni sa-i deschida ochii! Apoi prin farmecul tau! Zambeste-i da-i de inteles din priviri, sigur te va aborda sa vezi! multa bafta!

| Celalalt a răspuns:

Pai intreaba-l de vorba pe mess si vezi daca iti raspunde la fiecare intrebare si daca te intreba si el nu numai tu, ca asa degeaba intrebi u daca lui nu ii place de tine e in zadar. Si daca vr sa te bagi in seama zambestei de fiecare data cand treci pe lanaga el cand va intalniti uita-te mai mult la el asa ca si cand i-ai da de inteles ca il placi si daca el nu ataca e prost ori nu ii place de tine asa ca numai are rost sa mai continuii happy

| georgiana14 a răspuns:

Sincer sunt cam in acceas situatie, pai gaseste subiecte comune cu el, si chesti din astea, fii tu insati ( asa caut si eu pe TPU si nu gasesc)

| Denisa444 a răspuns:

Zambeste-i cand il intalnesti, si lasa-l pe el sa faca primul pas. iar daca ai ocazia sa vorbesti cu el, fa-i ochii dulci happy

| dony22 a răspuns:

Fi tu insati,cat mai naturala, nu-ti schimba lucul sau ceva de genul acesta, baiatul respectiv trebuie sa te placa pentru ceea ce esti daca nu respecta simultan aceste conditii ...sa ma exprim mai frumos nu v-ati potrivi, nu v.ar fi sortit sa fiti impreuna, dar incearca sa cauti puncte comune cu el sigur o sa va atrageti ca doi magnetibig grin