| musa121 a întrebat:

Cum pot sa ma bag inseama cu un baiat?

4 răspunsuri:
| ROBERTINHO4 a răspuns:

Pai eu sunt baiat si daca iti place de el stai mai mereu pe langa el dar sa nu-i invadezi intimitatea si dupa cv timp cand ati vazut ca ati devenit buni prieteni spune-i ca iti place de el

| fabiola a răspuns:

Asa nu-mi place cum suna expresia asta si asa nu-mi place ca fetele de astazi nu au acel orgoliu feminin! Nu trebuie sa arati ca esti inebunita dupa el,incearca doar sa-l implici intr-o activitate in care el s-ar pricepe, cere-i un sfat, o parere sau chiar un mic ajutor!

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Zambeste mai mereu si fi indrazneata.

| Picasso a răspuns:

Salut! uite te-ai batat in seama cu mine tongue, sau eu cu tine!? hmm cati ani ai