| slrs a întrebat:

Cum pot sa ma combin cu o fata nu prea ma pricep nu am avut o prietena niciodata?

Răspuns Câştigător
| Diidaa a răspuns:

Salut! Ohh...este usor! De exemplu eu sunt fata.Iti recomand sa urmaresti urmatorii pasi:
1)De fiecare data cand se uita la tine ii zambesti...
2)Te duci la ea si vorbesti cu ea(exemplu:Ce faci? Cum esti? etc)
3)Vorbeste cu prietenele ei si intreaba-le ce ii place ei
4)De exemplu daca ii place ciocolata te duci la un magazin si ii cumperi ciocolata...
5)Trimitei biletele in care sa scrii ca e foarte frumoasa, inteligenta si ca zambetul ei pentru tine este raiul pe pamant si ca nu-ti place sa o vezi suparata...dar sa-i scrii cu anonim adica sa nu-i scrii cine esti ca sa ramana mai... entiziasmata!
6)Abordea-zo!
7)Fa glume la care sa rada si ea si fa-o sa zambeasca!
8)Dupa ce ai facut acei pasi incearca sa mergi la ea sa o imbratisezi sa o strangi in brate sa incerci si sa o saruti pe obraz etc
9)Cum se apropie iarna si ea iasa afara tu mergi cu ea afara si faci asa:
Tu:Ti-e frig?
Ea:Nu!
Tu:Ti-e frig?
Ea:Nu!
Tu:Ti-e frig?
Ea:Nuu! De ce ma tot intrebi?(Asa v-a zice cu siguranta)
Tu:Caut un motiv sa te pot imbratisa!happy
10)Te-am ajutat? Fundita?:**

| Danysan a răspuns (pentru Diidaa):

M-ai facut sa rad laughing-Caut motiv de o bataie cu Bulgari ca sa te incalzesc :-p.

3 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

O cucereşti!

Te apropii de ea, o inviţi în oraş, îi spui cât de frumoasă este şi când ştii că are o părere bună despre tine îi spui ce simţi.

Îţi trebuie doar puţin tupeu.

| ByCats a răspuns:

Te comporti frumos o faci sa rada si te imprietenesti cu ea doar sa nu devii penibilwinking