| Bubbico a întrebat:

Cum pot sa-mi fac cont de proba pe webkinz jr (pentru sora mea, are 8 ani). am cumparat un webkinz jr, dar vreau intai sa-i fac un cont de proba si apoi sa-l bag. Explicati-mi pas cu pas. Merci! scuze de categorie.

5 răspunsuri:
| Bubbico explică:

WebkinzJunior nu WebkinzWorld

| CristinasiVlad a răspuns:

Si eu am cont :D
1.intra pe www.webkinz.com
2.selecteaza limba (romana):)
3.in mijloc mai jos scrie intrare si sub scrie membru nou
4.dai pe membru nou
5.o sa apara o doamna psare pe nume d-na birty
6.iti apar 3 coloane in jos :1.am un cod secret 2.as dori sa cumpar un cod secret. 3. vreeau sa creezu un cont de proba.
7.dai pe 1.
8. apoi scrie intra in cont sau creeaza un cont
9.dai pe creeaza un cont
10.trb sa scrii in ce tara esti
11.citesti
12.prenume etc
13.scrii codul de la animalul tau! si gata ~! te joci :X sper ca te am autat!
:* pa :* imi dai funda?

| Rebeca2222 a răspuns:

Pai eu am aflat dar e greu sa iti explic cautama pe adresa mea de mess : roxy_for_you99@yahoo.com si iti voi arata sau iti fac eu dar am nevoie de cod! si iti fac ca eu nu intru oe webkinz jr ca ma distrez prea bine pe www.webkinz.ro

| hitpu a răspuns:

Buna! 1. Pe Webkinz Junior nu iti poti face cont de proba. 2. In Romania nu exista Webkinzi Juniori. Acestia sunt pe cale de disparitie si in America. 3. Imi pare rau de raspuns... Dar daca vrei te ajut sa iti faci cont pe www.Webkinz.com cu mare placere!