| Inutza0102 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac iubit in it girl pe facebook? cel mai detaliat si corect rasp. funda restul votbig grin scuze. categoria

Răspuns Câştigător
| Amidepsi a răspuns:

Pai teoretic trebuie sa ai patru membri in gasca si apoi pur si simplu pescuiesti unul de pe strada sau de la o petrecere. Apropo, mie imi mai trebuie un membru deci daca vrei sa ma ajuti cu asta te rog trimite-mi un mesaj.:*Bafta!

1 răspuns:
| candialexia a răspuns:

Trebuie sa ai cati prieteni are el in lista si apoi simplu de duci la o petrecere sau din strada si e foarte simplu dar eu ma intreb cum fac prieteni casa fac iubit dar ai grija daca nu il saruti dintr-o ora in alta divorteazarolling on the floor sper ca te-am ajutat