| EmilyCollins a întrebat:

Cum pot sa modific o poza cu inimioare si cerculetze transparente pe photoscape?(scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| LoveDee03 a răspuns:

Pornesti photoscape apoi dai clic pe Editor apoi alegi poza respectiva,apoi Object apoi Simbol(ghilimelele alea),apoi pe Webdings si gasesti cercuri si inimioare acolo,apoi alegi ce vrei apoi alegi culoarea la Opacity si dai tot la Opacity dupa ce ai ales culoarea, dai chestia aia(dreptunghiul ala)langa Opacity si il faci cat de invizibil sau cat de vizibil vrei, succes!

2 răspunsuri:
| Polaris a răspuns:

Mai bine nu ai ști. Serios.

| Cristianne a răspuns:

E ceva ce pentru unii trebuie să rămână un mister...