| mafiotu_6425 a întrebat:

Cum pot sa o alint pe iubita mea?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum simti tu...De obicei baietii folosesc "iubire, viata mea, puiu, iubi, etc"

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Sugativa rolling on the floor

| Barbiiie95 a răspuns:

Inimioara,Fluturas(Mariposa),Putsa,Putulika,Pysy,Pisicica,Pisoiash,Sufletel,gurita,Printesa,Frumoaso,Iubita,Uby.Funda?

| ShowTim3 a răspuns:

rolling on the floor sugativa rolling on the floor prea tare...

| MuñequitaLoka a răspuns:

Mmm...cum te simti tu comod.

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Bombonica, printesa mea,iubita, pasarica,albinutsahee hee, iubi, salamandra laughing), pitic mic, frumoasa mea, scumpete mica, broscuto, gurita etc.Deobicei aceste alintaturi vin pe moment,

| nebunu_5532 a răspuns:

Impusc-o!

| ciupercutza a răspuns:

Mortaciune mica, naufragiata mea.