| LoloSkate a întrebat:

Cum pot sa pun alt nume la facebook? Se poate? fundita+vot Help meeee pls

5 răspunsuri:
| Funditssa a răspuns:

Deci intri pe facebook si dai la Setarile contului si dupa scrie acolo nume ...prenume adresa de email! si ce vrei sa schimbi dai Editeaza :*! Fundita plz puppy dog eyes!

| justDaisy a răspuns:

Desigur ca se poatewinking Pentru inceput pe pagina de facebook intri la "contul meu " apoi selectezi "setarile contului" si in cele din urma intri la setiunea "nume " pentru ati schimba numele dupa preferinte. (si Fundita? )big grin

| miky_9667 a răspuns:

Dap se poate dai la edit profile apoi la contact information si acolo e scris id/emailu' dai add/remove email si iti apare numele dai la edit si il schimbi happy eu asa fac... :dbatting eyelashes sper ca am ajutatwinking

| αnny a răspuns:

Pentru inceput intrii pe FaceBook. Apez click pe Contul Meu, apoi mai apesi click la Setarile Contului si iti va aperea mai multe chestii, iar tu apesi click pe Nume si il vei schimba dupa cum doresti!

| Littaioa06 a răspuns:

Dai la contul meu si Setarile contului.Acolo o sa-ti apara numele tau si altele.in dreapta va scrie Editeaza.De acolo cred ca stii ce sa faciwinking