| Chimilica a întrebat:

Cum pot sa stau cu baiatul pe care il plac? El are prietena dar il inseala, nu pot sa-i spun pentru ca ea ar zice ca vreau sa ii despart si nu i-ar recunoste lui, iar el s-ar supara pe mine si ar crede ca il mint. V-am zis ca prin gesturile lui imi da de inteles ca ma place. Ce pot sa fac? Eu chiar am inceput sa tin la el cateodata imi vine sa plang.

5 răspunsuri:
| Phutui a răspuns:

Toata lumea are tel
fa dracu o poza cu telu, ii arati poza, bye bye, the end!

| zizibela a răspuns:

Dar daca el ar afkla ca ea il inseala asa din anonimat?smug nu poti sa o provoci pe ea la o convorbire in care ea sa spuna ca il insala si din inatmplare sa inregistrezi? sau sa faci o poza cand o vezi cu altul... sau pur si simplu il suni cu nr ascuns si ii spui : prietena ta este acolo cu unu... si cand se va despartii de ea va cauta consolare i-ar tu il primesti cu bratele deschisehee hee prietena mea cea mai buna a facut asta si a mers, dar ai grija sa nu afle ca tu ai fost cea care ai dat-o pe prietena lui de gol!happy

| heiii a răspuns:

Am trecut si eu prin ceva asemanator si da, chiar n'ar fi bine sa'i spui. incearca sa faci rost de dovezi, ca ea chiar il inseala. incearca sa'l faci sa isi schimbe parerea despre ea, descopera ce defecte are fata aia s fa in asa fel incat sa le vada si el. asta e sfatul meu. sper ca te'a ajutat cu ceva. multa bafta!

| ganton a răspuns:

Imi poti da mie 100 ron pana luna viitoare. (imprumut big grin)

| Alexa_9443 a răspuns:

Fa cunva ca tu si el sa o prindeti pe iubita lui cand il insala si apoi sa ii spui ca il paci! bafta happy