| dincolodevise a întrebat:

Cum pot salva o poza din photoinstrument? va rog ajutati-ma si fi-ti cat mai expliciti... dau funda celui care explica cel mai bine.

Răspuns Câştigător
| yournameplease a răspuns:

Nu se poate salva din pacate fiindca trebuie sa cumperi o licenta sau sa cumperi programul pe bune. In fine, tu daca vrei sa iti salvezi fotografiile faci in felul urmator : descarci de pe net un program photoscape ( etot un program de modificat poze ) sau daca il ai, are o setare screen capture si daca o accesezi poti copia imaginea de pe pohoto instrumental si astfel ai salvat-o in calculator. Sper ca ai inteles.

1 răspuns:
| love_1456 a răspuns:

Simplu... faci un print screen folosind tasta Prt Scr, apoi intri in paint si dai un Ctrl V salvezi si o poti taia cu picasa. sper ca te'am putut ajuta...